Zaznacz stronę

Dziennik budowy: rozpoczynamy prace naziemne

°

Prace na terenie rewitalizowanych Ogrodów Ulricha wchodzą w kolejny etap.

Niedawno wystartował montaż konstrukcji stalowej kondygnacji naziemnej, tym samym rozpoczęły się roboty naziemne. Jednocześnie trwa wykonywanie posadzek kondygnacji piwnicznej, jak również wiele innych równoległych prac.

Koniec roku nie oznacza, że tempo postępów na budowie Ogrodów Ulricha zwalnia – wręcz przeciwnie. Inwestor Ingka Centres, przy pomocy firmy Budimex realizuje obecnie kolejny z etapów rewitalizacji obiektu, który już w przyszłym roku odzyska swój dawny blask. Klienci Wola Parku oraz wszyscy mieszkańcy warszawskiej Woli i okolic będą mogli cieszyć się tym historycznym miejscem w nowej odsłonie.

W ostatnich tygodniach trwały roboty związane z ukończeniem kondygnacji podziemnej. Niedawno ekipa budowlana przystąpiła do montażu naziemnej konstrukcji stalowej, jak również do wykonania posadzek kondygnacji piwnicznej. W tym samym czasie kontynuowane są prace murarskie, izolacyjne i konserwatorskie.

W Zielonej Chacie, czyli dawnej Karczmie Soplicowo, prowadzona jest renowacja elewacji oraz roboty konserwatorskie. Ekipa budowlana oczekuje na poprawę pogody, aby ruszyć z dalszymi pracami w Willi Ulricha, z kolei na styczeń planowany jest montaż fasady zabytkowych szklarni. Kompleks uzupełniają Park Ulricha oraz Ogród Codzienny, które również zostaną przearanżowane.

Chcemy oddać Woli
jej zielone serce

°

Zostańmy
w kontakcie

Chcesz wynająć powierzchnię
reklamową lub kiosk
na terenie okalającym
Ogrody Ulricha?

Chcesz zorganizować
imprezę firmową
w Ogrodach
Ulricha?

 

Wspólnie twórzmy
Ogrody Ulricha.
Masz pytanie
lub pomysł?